KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694267
nr 1669 4267
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Oljemålning, Landskap med träd. Signerad a tergo, oramad. Olja på pannå, 39x22,5
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:50:29
16/12 19:59:58